Hakkımızda

hakkimizda

istanbulelektrikçi-7-24.com’u yakından tanıdığınızda başka şehirlerde yada istanbul’daki benzer Elektrikçi firmalarından daha farklı oldugunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece Firma tanıtım metinlerinde veya sloganlarda ‘Farklıyız’ diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını bilecek kadar uzun zamandır Elektrik alanında hizmet veriyoruz.

İstanbulelektrikçi-7-24.com diğer elektrik firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

‘İşimizi severek yapıyoruz.’

Belki de başarımızın tek sebebi bu. Çünkü biliyoruzki, ancak bir işi sevdiğiniz zaman o sektör de kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çabalarsınız.

İstanbulelektrikçi-7-24.com ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanların da gelişebilmek için çalışıyor.

‘Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.’

Hizmet verdiğimiz sektör ne olursa olsun, Çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin mutlaka belli plan ve program içinde disiplinli bir biçimde çalışılması gerektiğine

inanıyoruz. Bunun içindir ki; üzerinde çalıştığımız servis ve proje için iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmalarına özen gösteriyoruz.

‘Bahane değil ÇÖZÜM üretiyoruz.’

Yapmakta olduğumuz işin sanılanın aksine zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, farklı birçok sorunlar ile karşılaşıyoruz.

Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler bulmaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceğine odaklanıyoruz. Bu yüzden de işimizi yaparken müşterilerimizin Bütçesi ile kumar oynamıyoruz, BAHANE değil, ÇÖZÜM üretiyoruz.

Tabiî ki www.istanbulelektrikçi-7-24.com u farklı kılan bütün özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdıgınız da neden ‘Farklı’ olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.